Návod k obsluze - Příručka uživatele - Uživatelský manuál
Zdarma Manuály Zdarma Návody - Uživatelské příručky zdarma
Návody na použití Televize
Návody na použití Fotoaparáty
Návody na použití Domácí spotřebiče
Návody na použití Přehrávače rekordéry
Návody na použití Videokamery
Návody na použití Počítače
Návody na použití Audio systémy
Návody na použití Telefony
Návody na použití Hry
Návody na použití Dům
Návody na použití Automobily motocykly
Návody na použití Nářadí
Návody na použití Drobné domácí spotřebiče

Podmínky používání stránek pruvodce-uzivatele.czhttp://www.pruvodce-uzivatele.cz jsou internetové stránky provozované LOV Concept s kapitálem ve výši 1500, sídlí na 103 bis rue d'Amboile - 94430 Chennevières Sur Marne, zapsaná v RCS Creteil pod číslem 509 046 967 (dále jen "LOV Concept"), E-Mail: contact@lovconcept.fr. S přístupem k této stránky nebo jejího obsahu, procházení nebo stahování nebo vysílání nebo nahrávání na této stránce nebo jakékoli jiné využití tohoto webu a jeho obsahu jako registrovaný uživatel nebo návštěvník nedeklarovaném, souhlasíte v souladu s těmito Podmínkami, bez úprav, což odpovídá uzavření smlouvy mezi vámi a Lovconcept), a musí splňovat všechny právní autentické. Uživatel je výlučně odpovědná za náklady na pořízení hardware a software potřebný pro přístup na stránky. Uživatel je sám zodpovědný za placení daní či telefonních sítí, které jsou nutné pro přístup k webu a související služby.

Copyright

Práce prezentované na těchto stránkách jsou majetkem jejich autora, který přiznal právo na zastoupení na této webové stránce společnosti na Lovconcept. V důsledku toho se všechny celkové nebo částečné reprodukce bez svolení autora zakázáno a představuje porušení přípustné podle článků L.335-2 a následující zákoníku duševního vlastnictví. V případě, že práce prezentovány na stránkách porušuje vlastnické právo třetí osoby, Lovconcept souhlasí, že stáhne okamžitě z pracoviště v pochybnost, pokud dojde k založena. Každá třetí strana, která by se uplatňovat nárok na vlastnictví dané práci musí poskytnout Lovconcept, s žádostí o odstoupení od smlouvy na práci, všechny dokumenty a nebo odůvodnění potvrzuje, že je přímo v práci. S výjimkou výše uvedených prací, majetkem autora a obecné struktury, stejně jako software, texty, obrázky animované, nebo ne, know-how a všechny ostatní prvky tvořící na těchto stránkách jsou výhradním vlastnictvím Lovconcept. Jakékoliv úplné či částečné reprodukce těchto stránek jakýmkoliv způsobem bez výslovného svolení Lovconcept je zakázáno a představuje porušení přípustné podle článků L.335-2 a následující zákoníku duševního vlastnictví. Lovconcept značky a loga, která jsou na těchto stránkách jsou registrované ochranné známky a jsou majetkem Lovconcept a / nebo jeho partnerů nebo ochranné známky. Jakékoliv úplné či částečné reprodukce těchto značek nebo těchto loga vyrobené bez výslovného souhlasu Lovconcept je zakázáno, jak je vymezena v článcích L.713-2 a L.713-3 zákoníku duševního vlastnictví. Lovconcept vám uděluje nevýhradní právo používat obsah stránek pouze pro osobní použití, a ne komerční. Omezené povolení používat obsah stránky (pro účely uvedené výše), je specificky vázáno na požadavek, aby uznala, respektovat a chránit údaje týkající se autorských práv, ochranných známek a všech jiná ochranná práva obsahu webu. Uživatel nemá nabývat vlastnická práva k e-mailové adresy, URL nebo jiné osobní identifikační kód přiřazený přijímat služby dostupné prostřednictvím těchto stránek, nebo že si vybral. Uživatele omezená práva vztahující se k použití, jako identifikátor / adresa musí být platná po celou dobu zápisu / Uživatelský účet pro přístup k webu nebo související služby. Pokud Lovconcept ukončí platnost době z jakéhokoliv důvodu, Lovconcept je zdarma k dispozici žádné identifikace / adresu na vlastní pěst, nebo předat ji jinému uživateli.

Odpovědnost

Lovconcept nemůže zaručit přesnost a úplnost informací obsažených na těchto stránkách. Lovconcept si také vyhrazuje právo na změnu bez předchozího upozornění obsah těchto stránek bez ručení vznikly. Lovconcept rovněž není odpovědná za jakékoliv přímé nebo nepřímé, hmotné či nehmotné jakéhokoliv druhu týkající se částečného používání informací obsažených na těchto stránkách. Lovconcept to také nemá žádnou kontrolu nad obsahem stránek třetích stran, na které odkazuje odkazy, a proto nenese žádnou odpovědnost v této oblasti. Ani Lovconcept ani žádná jiná strana zapojená do výroby, dodávek, designu nebo údržbu všech nebo části této internetové prezentace, nebo stránek a prezentací spojených s naší, není zodpovědná v žádném případě přímé nebo nepřímé škody, poškození nebo porucha, která může nastat po přístupu, používání nebo nemožnosti používat internetovou prezentaci Lovconcept a prezentace, na které se jsou propojeny.

Ochrana dat

Během svého procházení můžete být požádán, aby sdělil osobní údaje o vás. V souladu se zákonem "Informatique et libertés" (Zákon č. 78-17 ze dne 8. 6.1.1978), máte právo na přístup, upravovat a mazat data na vašich informací. Můžete vykonávat oznámením nás e-mailem na contact@lovconcept.fr~~pobj. Cookies jsou používány pro sběr a záznam dat z návštěvníků stránek. Ty nemohou být použity k osobní identifikaci návštěvníků a nebo může být spojeno s osobními údaji. Budou použity pouze k optimalizaci webu. Jsme partnerem ValueClick k poskytování reklam a / nebo ke shromažďování informací při svých návštěvách na našich webových stránkách, které ValueClick mohou používat cookies nebo elektronické států WebBeacons, "aby shromáždila navigační informace, ale v žádném případě identifikuje vás osobně při návštěvě této webové stránky, ale aby nám pomohli zobrazovat reklamy více spříznění s vaší navigaci. Další informace na toto téma a metody používané behaviorální reklamy odst. behaviorální reklama) nebo odmítnout (OptOut) použít tuto anonymní informace najdete na adrese (https://admin.valueclickmedia.com/optout/index.html)

Rozhodné právo - Příslušnost

Tyto všeobecné podmínky se řídí francouzským právem. Veškeré spory týkající se platnosti, výkladu nebo plnění této smlouvy, budou předloženy příslušné soudy Creteil.Copyright © pruvodce-uzivatele.cz Všechna práva vyhrazena.

Sitemap


Příručky uživatele Televize, Plazmový televizor, LCD TV :
Příručky uživatele Televize, Plazmový televizor, LCD TV

Příručky uživatele Digitální fotoaparáty, zrcadlovky, Digitální fotoaparáty :
Příručky uživatele Digitální fotoaparáty, zrcadlovky, Digitální fotoaparáty

Příručky uživateleDigitální videokamery, HD Videokamery, Pevný Videokamery disků :
Příručky uživateleDigitální videokamery, HD Videokamery, Pevný Videokamery disků

Příručky uživatele Audio systémy, stereo systémy, Systémy domácího kina :
Příručky uživatele Audio systémy, stereo systémy, Systémy domácího kina

Příručky uživatele auta, Motocykly, ATV :
Příručky uživatele auta, Motocykly, ATV

Příručky uživatele notebooky, Tiskárny, Počítače příslušenství :
Příručky uživatele notebooky, Tiskárny, Počítače příslušenství
Příručky uživatele nářadí, Vrtačky, sekačky na trávu :
Příručky uživatele nářadí, Vrtačky, sekačky na trávu

Příručky uživatele mycí stroje, myčky nádobí, mikrovlnné trouby :
Příručky uživatele mycí stroje, myčky nádobí, mikrovlnné trouby

Příručky uživatele Stolní hry, Video Games, hry :
Příručky uživatele Stolní hry, Video Games, hry

Příručky uživatele domácí, Domotics, nábytek instalace :
Příručky uživatele domácí, Domotics, nábytek instalace

Příručky uživatele Mobilní telefony, smartphony, Mobilní telefony :
Příručky uživatele Mobilní telefony, smartphony, Mobilní telefony

Příručky uživatele DVD přehrávače, Blu Ray přehrávače, rekordéry :
Příručky uživatele DVD přehrávače, Blu Ray přehrávače, rekordéry